Vrh A

03.03.2022
24. 5. 2022... Štěňátka mají 7 týdnů. Už máme výbavičky pro nové majitele a rodiny. Je nám už teď moc smutno. Přejeme našim zlatíčkům dlouhý a spokojený život plný lásky a zdraví.
21. 5. bylo štěňátkům 6,5 týdnů, a tak jsme je fotili na stole. Jsou krásná, dělají nám radost a už pořádně dovádí a zahradničí. 
Pan modrý - Armani Atevi's Gold 💙
Slečna oranžová - Alexia Atevi's Gold 🧡
Slečna žlutá - Angelica Atevi's Gold 💛
Slečna růžová - Aileen Atevi's Gold 💗
Slečna červená - Arlette Atevi's Gold ❤️
Dne 17. 5. miminkům bylo šest týdnů. Už chystáme startovací balíčky, kupní smlouvy, chovatelské pokyny a spoustu kapesníků. Také máme třikrát odčerveno, první vakcinaci a čipy. 
Ještě pár květinových fotek z pěti týdnů. Jsou to už pěkní zahradníci a nejraději se schovávají tam, kde je nejvíc nechceme. Před návštěvou se však umí chovat velmi dobře a vždycky to celé prospí. 

Máme už vybrané všechny nové rodiny a začíná nám být smutno.... 

Dne 10. 5. oslavila štěňátka pět týdnů! Jsou z nich pěkní rarášci. Doma je to už pěkná nuda, takže objevujeme svět venku. Všechno je moc zajímá a nejraději skotačí v trávě. Krásně papáji a moc jim chutná. Začínájí návštěvní hodiny. 
Dne 3. 5. měli naše miminka čtyři týdny. 

Miminka jsme podruhé odčervili.  Už to jsou velcí průzkumníci s velkým apetitem. Rostou nám před očima a do krásy.

Máme jména! 

Náš statečný princ ponese jméno ARMANI. Krásné princezny mají jména ALEXIA, ANGELICA, AILEEN, ARLETTE. 

26. 4. 2022 máme 21 dní! Už máme velké skoro pejsky a váží dvě kila! Už máme odčerveno a pravidelně stříháme drápky. Všechna miminka koukají, slyší, chodí a hrají si. Začíná nám sranda! A proto začínáme se socializací na různé zvuky a chod domácnosti. Miminka se již učí pít mléko z mističek. Dělají nám radost a tahle jsou krásní!  

Miminka mají dvanáct dní a přichází svátky jara. Veselé Velikonoce!

Všechna štěňátka jsou již rezervována.

Máme za sebou první týden života. Miminka rostou jako z vody, váží už přes kilo a mají se k světu. Čeká nás odčervení, veterinární prohlídka a stříhání drápků. 

Štěňátka jsou na světě! Historicky první vrh A v naší chovatelské stanici se narodil v noci z 4. na 5. 4. Qwinuška si vedla báječně a stala se maminkou čtyř sladkých princezen a jednoho statečného prince. Porodní váhy jsou od 510 - 600 gramů. Celý porod proběhl naprosto ukázkově. Všechna miminka jsou zdravá a i maminka je v pořádku. Děloha je čistá a stažená. Máme obrovskou radost! 

Všechna štěňátka jsou již rezervována. 

31. 3. proběhlo rentgenování bříška Qwinušky. Miminka mají okolo 30 centimetrů. Zkuste napočítat, kolik miminek vidíte vy? :D 

55. den březosti. Bříško Qwinušce už hodně porostlo. Miminka čekáme každým dnem...

15. 3. proběhlo kontrolní sono a všechno je v pořádku, miminka mají již osifikované žebra a páteře. Mamince se plní mléčný bar a nám pomalu začíná předporodní chystání a bláznovství. Už se ale moc těšíme a věříme, že všechno proběhne hladce a bez komplikací. Přikládám video z ultrazvuku. 

Dnes 10. 3. nám přišly fotečky z ultrazvuku z 1. 3. Máme velkou radost! 

1. 3. byla potvrzená březost naší Qwinie. Miminka očekáváme začátkem dubna. Přijímáme rezervace na štěňátka.

Kontrolní sono nás čeká 15. 3.

Rodokmen štěňátek: https://www.k9data.com/fivegen.asp?ID=1161248

Prosím všechny zájemce o přečtení článku "Štěňátko od nás". 

Majitelé štěňátek budou zavázáni k vyšetření výsledků kyčlí a loktů ve věku 1 roku štěněte.